Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасарының апталық жұмыс циклограммасы 2021-2022 . оқу жылына.

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасарының апталық жұмыс циклограммасы

2021-2022 . оқу жылына.

Апта күні

Мазмұны

Дүйсенбі

Педагогикалық кадрлармен жұмыс: пед кеңестер, кіші пед кеңестер, директор жанындағы кеңестер, педагогикалық оқулар, ғылыми-практикалық конференциялар. Сабақтарға қатысу.

Сейсенбі

Әдістемелік күн: әдістемелік кеңес, әдістемелік бірлестіктер, кафедралар отырыстары, мектепішілік тұрақты семинарлар. ӘБ жетекшілерімен, кітапханамен, нормативтік құжаттармен жұмыс. Сабақтарға қатысу.

Сәрсенбі

Оқушылармен жұмыс: кездесулер, дөңгелек үстелдер, марафон, олимпиада, сайыстар, конференцияларды дайындау. Оқушылармен жеке жұмыс. Дәптер, күнделіктерді тексеру. Сабақтарға қатысу.

Бейсенбі

Жас мамандармен, сынып жетекшілерімен жұмыс. Журнал және жеке іс-қағаздармен жұмыс. Өмір қауіпсіздігі негіздері бойынша талаптардың орындалуын бақылау. Аудандағы мәжіліс күні. Сабақтарға қатысу.

Жұма

Ата-аналармен жұмыс: кездесулер, комитет отырыстары, консультацияларды ұйымдастыру.

Сенбі

Рефлексия күні: апталық жұмысты қорытындылау, келесі аптаға жұмысты жоспарлау

Оқу ісінің орынбасары  :  А.Омарова